از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

نرم کننده داو-مخصوص مو های آسیب دیده

وضعیت موجود
قیمت 21000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0
مزایا
• Nutri-Keratin Repair Actives کمک می‏ کند موهای آسیب‏ دیده از درون ترمیم شود • آثار آسیب سطحی مو را مشخصا ترمیم می‏ کند • موهای آسیب‏ دیده را عمیقا تغذیه می‏ کند • کمک می کند موها لطیف‏ تر شوند، تا حالت دادن و بازکردن گره ‏های آن راحت‏ تر شود • دارای تاثیر آنی و تدریجی با استفاده مداوم • مناسب برای استفاده روزانه
روش مصرف

بعد از شامپو زدن، نرم کننده داو را بین دستان خود پخش کرده و روی سرخیس خود بمالید و آن را از وسط تارها تا سر مو ماساژ. با کمک انگشتان‏ تان مطمئن شوید که تمام تارها آغشته به نرم کننده است. سپس موهایتان را آبکشی کنید.

 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

به دنبال بهترین نرم‏ کننده برای موهای آسیب ‏دیده هستید؟ از حالت دادن به مو گرفته تا تغییرات آب و هوا، موهای ما هر روز در معرض عوامل مختلفی قرار می‏ گیرند – ولی با انتخاب محصول مناسب شما می‏ توانید موهایی کاملا تغذیه شده داشته ‏باشید. نرم‏ کننده Instensive Repair داو برای افزایش لطافت، ترمیم قابل مشاهده موهای آسیب دیده و مقاوم‏ سازی مو دربرابر شکنندگی درست شده است. حتی آسیب‏ دیده‏ ترین موها هم پس از چند بار مصرف سالم به ‏نظر خواهد رسید.  مراقبت از موهای آسیب‏ دیده باید فراتر از رفع آثار ظاهری آسیب عمل کند، به همین دلیل فرمول این نرم‏ کننده داو به گونه‏ ای طراحی شده است تا موها را از درون تغذیه و ترمیم کند. حاوی Nutri-Keratin Repair Actives، نرم‏ کننده Intensive Repair داو، آثار سطحی آسیب را ترمیم ساخته و با استفاده مداوم به طور تدریجی در رشته‏ های مو نفوذ کرده و آنها را در برابر شکنندگی مقاوم می‏ کند و سبب می‏ شود با هربار شستشو موها زیباتر و سالم ‏تر شوند. نکته: برای فواید کامل ‏تر، به همراه شامپو Intensive Repair داو استفاده کنید.