از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

نرم کننده موی سر اکتیو-مناسب برای موهای معمولی

وضعیت موجود
قیمت اصلی 12800 تومان
قیمت 11500 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

مزایا

  • حفظ سلامت، براقت و شادابی مو
  • دارای ترکیبات خاص سیلیکونی
  • خنثی کردن الکتریسیته ساکن
  • جلوگیری از وز شدن و آشفتگی موها

روش مصرف

پس از شستشوی موی سر مقدار کافی از نرم کننده موی سر را به کف دست منتقل و ساقه موهای خود را به آن آغشته نمایید.سپس حداکثر پس از یک دقیقه موها را کاملا آبکشی نمایید.

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

موهای معمولی به موهایی گفته می‌شوند که از نظر چربی نه زیاد چرب و نه زیاد خشک هستند. ریزش زیادی ندارند و نازک و شکننده نیستند. این نوع مو، مرغوب‌ترین نوع موها به‌شمار می‌آیند و هنگام لمس کردن نرم و انعطاف‌پذیر است. علاوه بر این، موهای معمولی اغلب اوقات درخشنده و براق بوده و حالت مات و کدر ندارند. افرادی که موهای معمولی دارند اغلب از شوره و التهاب و خارش پوست سر رنج نمی‌برند. نگهداری موهای معمولی بسیار حائز اهمیت است و باید در حفظ آن‌ها کوشا بود تا خاصیت درخشندگی و قوت خود را از دست ندهند. پیشنهاد می‌شود، برای این نوع موها، مخصوصاً اگر بلند هستند، از نرم‌کننده‌های مخصوص موهای معمولی استفاده شود تا علاوه بر حفظ رطوبت و درخشندگی مو از خشک شدن و آسیب دیدن ساختار آن‌ها جلوگیری شود و حالت‌پذیری موها از بین نرود.

نرم‌کننده موی سر اکتیو مخصوص موهای معمولی، با استفاده از ترکیبات خاص سیلیکونی، باعث حفظ سلامت، براقیت و شادابی مو می‌گردد و با خنثی کردن الکتریسیته ساکن از وز شدن و آشفتگی موها جلوگیری می‌کند. نرم‌کننده موی سر اکتیو به‌دلیل وجود ابریشم، به ساختار خارجی موها استحکام بخشیده و به‌دلیل وجود عصاره زنبق صورتی، شفافیت و مرطوب شدن موها را به ارمغان می‌آورد.