از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

خمیر ریش آرکومن-مرطوب

وضعیت موجود
قیمت 18000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

کاربرد

  • اصلاح راحت صورت
  •  نرم کننده و مرطوب کننده پوست صورت و گردن
  • به حداقل رساندن اصطحکاک تیغ
  • مناسب برای انواع پوست آقایان
  • فاقد الکل و ضد باکتری

روش مصرف

خمیر ریش را پیش از اصلاح به پوست مالیده و با ماساژ به نقاط کورد نظر بمالید.

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

طبق اعلام کمپانی آرکو، خمیر اصلاح آرکو مدل Cool به مظور تجربه کردن یک اصلاح تسکین بخشِ صورت (خنک کننده صورت) طراحی و تولید شده است. خمیر اصلاح Cool دارای ویتامین E و روایح عصاره‌های فرح‌بخش است.

یکی از عوارض اصلاح کردن با تیغ، تحریک پوست صورت، خراشیدگی و نیز احساسی شبیه به گم کردن در نزد آقایان است. علاوه بر این موارد عمومی، صورت برخی از آقایان به‌خصوص آن‌هایی که دارای موهای مجعد هستند پاسخ التهابی نامناسبی به اصلاح با تیغ می‌دهد که به آن سودوفولیکولیت ریش یا RAZER BUMPS گفته می‌شود که ناشی از این است که که موهایی که توسط تیغ بریده می‌شوند مجددا داخل پوست شده و ایجاد جوش‌های التهابی می‌کنند.

خمیر اصلاح آرکو Cool مناسب پوست‌های حساس و نیز معمولی است و فاقد الکل می‌باشد. ریسکِ هرگونه بریدگی و ایجاد خراش با استفاده از این خمیر ریش به صفر می‌رسد و شما هر چقدر هم برای شرکت در یک جلسه یا قرار ملاقات عجله داشته باشید باز هم در هنگام اصلاح صورت با خمیر اصلاح آرکو، به اصطلاح کار دست خودتان نخواهید داد! زیرا ترکیبات موجود در خمیر اصلاح آرکو و کف غنی آن، موجب حرکت دقیق تیغ بر روی پوست و اصلاحی فوق‌العاده سریع و راحت می‌باشد. یک اصلاح نه تنها سریع، بلکه کامل و دقیق.