از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کرم شب ساسکین - بازسازی کننده پوست

وضعیت بزودی
رتبه ی این کالا: 0.0

مزایا

  • ترکیبات A.H.A/B.H.A، ترکیبات گلایکولیک و سالیسیلیک اسید به حذف سلول های مرده سطحی کمک کرده و فرآیند نوسازی پوست را بهبود می بخشد.
  • آسکوربیک اسید و سیلسیوم: مشتقات ویتامین C را تثبیت کرده و علیه عوامل مهاجم بیرونی مبارزه می کنند. با خواص بازسازی کننده کلاژن، ظاهر چین و چروک های عمیق را صاف می کند.
  • گیاه لیپوزومی آب بشقابی: از عملکرد بافت پوست، حفظ و پشتیبانی می کند. به منظور ایجاد پوستی با مواد مغذی ضروری و سفت شدن شبکه پوست، با سیب زمینی وحشی و سویای زیست تقلید ترکیب شده است.

روش مصرف

برای استفاده بعنوان کرم شب، روی پوست تمیز و خشک استفاده کنید (پوست نباید مرطوب باشد). به آرامی روی قسمت هایی از پوست صورت که نقص بیشتری دارند، ضربه بزنید. هر صبح بطور کامل صورت خود را آبکشی نمایید. از تماس محصول با چشم اجتناب نموده و بر روی پوست های حساس و یا بعد از قرار گرفتن در معرض اشعه UVA و UVB استفاده نکنید. برخی از پوست های بسیار حساس ممکن است بعد از استفاده از محصول، به سرعت سرخ شده و احساس سوزش داشته باشند. اگر سوزش ادامه پیدا کرد، استفاده از محصول را متوقف کرده و به دنبال راه حلهای پزشکی باشید. پیشنهاد می شود در طول روز از کرم ضد آفتاب استفاده کنید (حداقل SPF30).

 

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

گروه کرمهای آرامش بخش، برای درمان در برابر ناراحتی های پوست های حساس ساخته شده است. این محصول با داشتن ترکیب 3D فعال سبب درمان پوست به صورت فوری و همیشگی، آرامش و راحتی را به پوست هدیه می دهد. درمان و بهبودی پوست های حساس، ضد التهاب به صورت فوری و دائم، افزایش حد آستانه تحریک پوست، حفاظت در برابر تنش ها و عوامل مضر و ایجاد طراوت و شادابی پوست از ویژگی های این کرم می باشد. هیالورونیک اسید این محصول باعث آبرسانی کامل پوست حساس می شود. یکی از عملکردهای اصلی این کرم ضد استرس بودن آن می باشد که به پوستی شاد منجر خواهد شد.