از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کرم بازسازی کننده سی گل-پوست حساس و آسیب دیده

وضعیت موجود
قیمت 40000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

کاربرد

      • ترمیم کننده پوست آسیب دیده

      • ترمیم پوست پس از الکترولیز، اپیلاسیون، لیزر درمانی و میکرودرم ابریژن

      • رفع سوزش و قرمزی ناشی از سوختگی‌های سطحی و آفتاب سوختگی

      • مهار تکثیر باکتری‌ها و قارچ‌ها در پوست آسیب دیده 

      • فاقد اسانس

روش مصرف

      هر 4 ساعت یک‌بار کرم ترمیم‌کننده میموزا سی‌گل (البته پس از طی مرحله اپی تلیزاسیون بریدگی ها) یا به عبارتی پس از اینکه زخم خشک شد (مرحله غیر ترشحی زخم) روی پوست تمیز و خشک مالیده شود. استفاده از کرم را تا ترمیم کامل زخم ادامه دهید .

*** از آنجا که این محصول روند فیزیولوژیک ترمیم زخم را تسریع می‌کند در صورت استفاده صحیح، منجر به کاهش ایجاد بافت اسکار و کلوئید می‌گردد. گزارشات فراوانی مبنی بر موثر بودن این کرم روی ضایعات آبله مرغان، ضایعات سینه در خانم‌های شیرده، جای بخیه و موارد مشابه دریافت شده است.

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

کرم ترمیم کننده میموزا سی گل به رفع قرمزی و کاهش التهابات ایجاد شده پس از سوختگی‌های سطحی، لیزر درمانی و ... کمک کرده و روند ترمیم و بازسازی پوست را تسریع می کند. این کرم محصولی منحصر به فرد با خاصیت ترمیم کنندگی پوست پس از پیلینگ، لیزر درمانی، میکرودرم ابرژن، PUVAتراپی، الکترولیز و اپیلاسیون می باشد.

این کرم بریدگی و زخم های سطحی را ترمیم کرده و سوزش و قرمزی ناشی از سوختگی های سطحی،آفتاب سوختگی یا سولاریوم را التیام می بخشد.

کرم بازسازی کننده میموزا 10% سی گل در درمان بیماری های التهابی پوست نظیر اگزما، درماتیک آتوپیک و درماتیت تماسی موثر می باشد.